Május 14-én költöztek vissza a védőnők az Ifjúsági szálláshelyen kialakított rendelőből a Kóródy utca 4. szám alatti Védőnői Szolgálat felújított épületébe, és május 20-tól tudták ott fogadni a gondozottakat. A műszaki átadás még december végén befejeződött, és már a pályázat lebonyolításával kapcsolatos utóellenőrzések is megtörténtek. A fejlesztés része volt a Kóródy utca 2. alatti épület fűtéskorszerűsítése keretében a gázfűtésről termálvíz-fűtésre való átállás, az utólagos hőszigetelés, az ablakcsere befejezése, a szolgálat helyiségeinek bővítése a tetőtér felé, a tetőfedés cseréje, a melléképület részleges visszabontása után babakocsi tároló kialakítása.
A projekt a Széchenyi Terv Plusz program, TOP_PLUSZ-3.3.2-21-CS1-2022-00007 kódszámú, „Balástya egészségügyi infrastruktúra fejlesztés” megnevezésű felhívás keretében valósult meg.