Megkezdődött az egynyári virágok ültetése

Június 3-án megkezdődött egynyári virágok kiültetése a közterületekre. A nyolcezer tő különböző virágot a közfoglalkoztatottak nevelték az önkormányzati fóliában.

DSC_0174_800x533

kép 1 / 10

Megszakítás