Hírek Megkezdődött az egynyári virágok ültetése by Illin Klára|Közzétéve 2020-06-04 Június 3-án megkezdődött egynyári virágok kiültetése a közterületekre. A nyolcezer tő különböző virágot a közfoglalkoztatottak nevelték az önkormányzati fóliában. DSC_0174_800x533 kép 1 / 10