Cirkuszművészek tartottak foglalkozást a balástyai iskolásoknak

Május 13-án a sportcsarnokban tartott Tanulj cirkuszt! című foglalkozáson különleges élményben volt részük a Munkácsy Mihály Katolikus Általános Iskola 5. és 6. osztályos tanulóinak. A Petőfi Kulturális Program keretében két előadó érkezett a Fővárosi Nagycirkuszból, akik interaktív foglalkozást tartottak a diákoknak. A gyerekek különböző artista tevékenységekkel ismerkedhettek meg, egyebek mellett zsonglőrködtek, tányért pörgettek és egyensúlyozási gyakorlatokat próbálhattak ki. A program nemcsak szórakoztató, hanem fejlesztő jellegű is volt, hiszen a résztvevők ügyességüket, koncentrációjukat és kitartásukat is próbára tehették. A foglalkozás nagy sikert aratott a tanulók körében, akik élményekkel gazdagodva tértek vissza a tanórákhoz.

1

kép 1 / 20

Megszakítás