A balástyai Kiss Bence Bendegúz, a Szegedi SZC Déri Miksa Műszaki Technikum 13.c osztályos tanulója az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen elért IV. helyezéséért A Dérisek A Dériért Egyesület és a Győri-díj Alapítvány ezüst fokozatú elismerésben részesült. Az oklevelet április 30-án, az intézmény ballagási ünnepségén adták át.

