A június 25-én kapták meg az iskola tanulói a bizonyítványukat. A tanévzáró ünnepségen az elsősök beszámoltak az első tanévükről, amelyet élményekkel telve sikeresen zártak. A második és harmadik osztályosok a szeretet erejéről és az összetartozásról énekeltek és verseltek. A felkészítő tanáraik Kala-Czirok Ágnes, Tari Klára, és Zádoriné Sutka Anita tanítónők voltak. Sinkó Szabolcsné igazgatóhelyettes beszédében értékelte a tanévet, megköszönte a gyerekek érdekében végzett munkát a pedagógusoknak és szülőknek.
Idén 33 tanuló vihetett haza kitűnő bizonyítványt, így ők bekerültek az iskola Aranykönyvébe. Számukra és a versenyeken szép eredményeket elért tanulóknak Rabi Edit Éva igazgatónő könyvjutalmat adott át.
1.a
Fűlőp Nimród Bence
Gáspár Sarolta
Majlát Florentina
Papp Hanna
Réczi Zoé
Tóth Szofi
2.a
Dékány Janka
Halutka Szofi
Hegedűs Péter
Kóródi Dóra
Lázi Fanni Szilvia
Nagymihály Emma
Szemán Viktória
3.a
Bába Jázmin
Böröcz Emília
Gáspár Diána
Szennai Lotti
Tari Dóra
4.a
Falusi Zalán
Hegedűs Ferenc
Kala Olivér
Szilágyi Csaba László
5.a
Bóta Anna Szulita
Hornyák Zoé Zita
Lippai Zorka
Toni Petra
6.a
Falusi Zóra Emma
Gunics Zétény
Lippai Levente
7.a
Becsey Noel Viktor
Kiss Bianka Hanna
8.a –
8.b
Kiss-Csepregi Tamás
Szanka Míra Alíz